Hakkımızda Sayfayı yazdır

1983 yılında kurulmuş olan İNTERPLAST A.Ş. Uzman kadrosu ile hijyenik ıslak hacim ekipmanları konusunda ISO 9001:2015 normlarında faaliyet gösteren en ciddi kurumlardan birisidir. 1983-1984 seneleri arası sıvı sabun makinesi, el kurutma makinesi, fotoselli musluk ve pisuvar üretimi yapan İNTERPLAST A.Ş., 1994 senesinden itibaren Amerika'dan ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden birçok ıslak hacim ekipmanlarının ve kabin bölme sistemlerinin ürün temsilciliklerini almıştır. 2002 senesinden itibaren İstanbul'da üretime geçen firmamız istenilen ölçü ve tasarımlarda da  turnike, hijyen geçiş turnikesi, hijyen hattı,hijyen koridoru, paslanmaz çelik personel geçiş sistemi, krom hijyen elemanları, personel hijyen geçiş koridoru, turnikeli el ve ayak dezenfektan hattı, paslanmaz çelik hijyen geçiş koridoru, el dezenfektanlı sanitasyon hattı, krom hijyen koridoru, krom hijyen turnike , krom turnike hijyen geçiş sistemi gibi ürünleriyle müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.

STELFI ve HINOX markalarıyla da pazarda tanınan İNTERPLAST A.Ş. geçmişten gelen tecrübesiyle tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Müşteriye en kaliteli ürünü ve en iyi hizmeti vermeyi misyon olarak benimseyen İNTERPLAST A.Ş., bu bilinç çerçevesinde proje ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Islak hacim ekipmanlarının tasarımında uzmanlaşmış olan İNTERPLAST A.Ş., ithalatını yaptığı bütün ürünlerin , servis ve yedek parça garantisini de vermektedir. Türkiye'de 250 bayii ile çalışan İNTERPLAST A.Ş., İsveç Rusya, Irak, Azerbeycan, Afganistan, Tunus, Abhazya, Hırvatistan, Makedonya, Libya ve Türki Cumhuriyetlerine de ihracat yapmaktadır.


Kalitemiz

Markalarımız

Tarihçe

1983 yılında kurulmuş olan İNTERPLAST A.Ş. Uzman kadrosu ile hijyenik ıslak hacim ekipmanları konusunda ISO 9001:2015 normlarında faaliyet gösteren en ciddi kurumlardan birisidir. 1983-1984 seneleri arası sıvı sabun makinesi, el kurutma makinesi, fotoselli musluk ve pisuvar üretimi yapan İNTERPLAST A.Ş., 1994 senesinden itibaren Amerika'dan ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden birçok ıslak hacim ekipmanlarının ve kabin bölme sistemlerinin ürün temsilciliklerini almıştır. 2002 senesinden itibaren İstanbul'da üretime geçen firmamız istenilen ölçü ve tasarımlarda da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.

Kalite Politikası

MÜŞTERİLERİMİZ HER ZAMAN ÖDEDİĞİ PARANIN KARŞILIĞINI MAL VE HİZMETLE GERİ ALIR.

İnterplast’ın Kalite bilinci, politika ve hedeflerini oluşturan temel ilkeler, şirketimizin tüm çalışanlarının ve tedarikçilerimizin ortak sorumluluğundadır. Toplam Kalite Yönetimi anlayışımız, tam ve aktif katılım çerçevesinde müşteri mutluluğu, sürekli gelişme ve iyileştirme, tüm iş süreçlerimizde mükemmelliği aramaktır. Bu kapsamda müşteri tatminine ve müşterilerimize en mükemmel mal ve satış sonrası hizmeti sunmaktayız.

Kalite hedefimiz tüketici beklentilerini eksiksiz karşılayan, üstün kalitede, güvenilir HİJYENİK ISLAK HACİM EKİPMANLARI ve HİJYEN EKİPMANLARI ithalatını, üretimini, tasarımını, ve satışını gerçekleştirmektir.

İnterplast kalitesinin sürekliliğini; ancak değişen ve gelişen müşteri beklentilerinin tam ve doğru olarak tespit edilmesi ve karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincindedir. Bu nedenle İnterplast’ da tasarım, üretim faaliyetleri, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmete, deneyime her zaman yüksek önem verilir. İnterplast’ın satın alımdan satış sonrasına kadar tüm faaliyetlerinde dikkat edilen ana prensip ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü arttırmaktır. Bu amaçla İnterplast tedarikçilerini özenle seçer, onlarla olan ilişkilerini kazan-kazan ilkesiyle sürdürür. Uluslararası teknolojik gelişmeleri takip eder ve çağdaş uygulamaları ürün kalitesine yansıtır. Bu konudaki deneyimlerini çalışanları ve tedarikçileriyle paylaşır ve onları bilinçlendirir. İnterplast, en değerli kaynağı olarak gördüğü çalışanlarının kişisel gelişimlerini desteklemek için kurum içi eğitimlere önem vermektedir.